MS385-10F
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
MS385-10F
MS385-10F
RF Shield Frame 0.768" (19.50mm) X 1.516" (38.50mm) Non-Vented Solder