IXGN400N30A3
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
IXGN400N30A3
IXGN400N30A3
IGBT Module PT Single 300 V 400 A 735 W Chassis Mount SOT-227B