IXGN200N60A
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
IXGN200N60A
IXGN200N60A
IGBT Module Single 600 V 200 A 600 W Chassis Mount SOT-227B