FS820R08A6P2BPSA1
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
FS820R08A6P2BPSA1
FS820R08A6P2BPSA1
IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 750 V 820 A 714 W Chassis Mount AG-HYBRIDD-1