CP30218A-20
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
CP30218A-20
RF Directional Coupler General Purpose 2GHz ~ 18GHz 20dB 20W Module, SMA Connectors