R432472000
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
R432472000
RF Directional Coupler General Purpose 1GHz ~ 2GHz 6 ± 0.3dB 200W Module