MS209-10S
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
MS209-10S
RF Shield Shield, 1-Piece 0.602" (15.30mm) X 0.823" (20.90mm) Non-Vented Solder