MS223-10S
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
MS223-10S
RF Shield Shield, 1-Piece 0.681" (17.30mm) X 0.878" (22.30mm) Non-Vented Solder