BD2425J50100AHF
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
BD2425J50100AHF
RF Balun 2.4GHz ~ 2.5GHz 50 / 100Ohm 0805 (2012 Metric)