B0205F50200AHF
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
B0205F50200AHF
RF Balun 200MHz ~ 500MHz 50 / 200Ohm 1608 (4121 Metric)