0783FB15A0100001E
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
0783FB15A0100001E
RF Balun 779MHz ~ 787MHz 50 / 100Ohm 0805 (2012 Metric)