BD1722J50200AHF
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
BD1722J50200AHF
RF Balun 1.7GHz ~ 2.2GHz 50 / 200Ohm 0805 (2012 Metric)