1600BL15B0050001E
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
1600BL15B0050001E
RF Balun 1.5GHz ~ 1.7GHz 50 / 50Ohm 0805 (2012 Metric)