PMP4501Y,135
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
PMP4501Y,135
Bipolar (BJT) Transistor Array 2 NPN (Dual) Matched Pair 45V 100mA 250MHz 300mW Surface Mount 6-TSSOP