15GN01CA-TB-E
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
15GN01CA-TB-E
RF Transistor NPN 8V 50mA 1.5GHz 200mW Surface Mount 3-CP