LXP1004-23-0
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
LXP1004-23-0
RF Diode PIN - Single 20V 10 mA 250 mW SOT-23-3