FF600R12IP4BOSA1
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
FF600R12IP4BOSA1
IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1200 V 600 A 3350 W Chassis Mount Module