MIXA300PF1200TSF
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
MIXA300PF1200TSF
IGBT Module PT Half Bridge 1200 V 465 A 1500 W Chassis Mount Module