FF600R12ME7B11BPSA1
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
FF600R12ME7B11BPSA1
IGBT Module Trench Field Stop 2 Independent 1200 V 600 A 20 mW Chassis Mount AG-ECONOD