CM900DU-24NF
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
CM900DU-24NF
IGBT Module Half Bridge 1200 V 900 A 2550 W Chassis Mount Module