CM50MXA-24S
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
CM50MXA-24S
IGBT Module Three Phase Inverter with Brake 1200 V 50 A 355 W Module