CM600HA-28H
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
CM600HA-28H
IGBT Module Single 1400 V 600 A 4100 W Chassis Mount Module