CM200DU-24H
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
CM200DU-24H
IGBT Module Half Bridge 1200 V 200 A 1130 W Chassis Mount Module