CM100DY-12H
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
CM100DY-12H
IGBT Module Half Bridge 600 V 100 A 400 W Chassis Mount Module