CM150TL-12NF
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
CM150TL-12NF
IGBT Module Three Phase Inverter 600 V 150 A 730 W Chassis Mount Module