FF1500R12IE5BPSA1
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
FF1500R12IE5BPSA1
IGBT Module Trench Field Stop 2 Independent 1200 V 1500 A 20 mW Chassis Mount Module