CM300DY-28H
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
CM300DY-28H
IGBT Module Half Bridge 1400 V 300 A 2100 W Chassis Mount Module