UJ3N120065K3S
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
UJ3N120065K3S
JFET N-Channel 1200 V 34 A 254 W Through Hole TO-247-3