D0220SD-35-4002FN
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
D0220SD-35-4002FN
Vacuum Fluorescent Display (VFD) 20 x 2 Character 125.00mm x 35.00mm x 7.80mm