OED-LD65001E
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
OED-LD65001E
Laser Diode 650nm 5mW 2.1V 50mA Radial, Can, 3 Lead (5.6mm, TO-18)