O016N002DGPP5N0010
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
O016N002DGPP5N0010
Character Display Module Passive 5 x 8 Dots OLED Parallel, 8-Bit 85.00mm x 30.00mm x 10.00mm